Politiker i Järfälla

Patrik Söderberg (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31