Politiker i Järfälla

Amina Ali (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Valnämnd Ledamot 2023-01-01 2023-07-01