Politiker i Järfälla

Hamid Ramazani (V)

Kontaktinformation

Postadress:
Kräftgränd 3 BV 175 47 JÄRFÄLLA
(bostad)

Bild på Hamid Ramazani

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Tekniska nämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31