Politiker i Järfälla

Mats Nord (SD)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Tekniska nämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Ålstavägen 18 AB Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31