Politiker i Järfälla

Mikaela Östh (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ersättare 2019-02-11 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31