Politiker i Järfälla

Cecilia Medina (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-01-14 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31