Politiker i Järfälla

Gert Jansson (KD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommitte Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovasionsutskott Ersättare 2019-01-28 - 2022-12-31