Politiker i Järfälla

Eva-Lotta Arenander (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Avstyckningsvägen 16 175 50 Järfälla
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden 2:e v. ordf 2019-01-01 - 2022-12-31