Politiker i Järfälla

Kristina Bergman (S)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.bergman@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31