Politiker i Järfälla

Alexandra Hedborg (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31