Politiker i Järfälla

Tony Haddad (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovasionsutskott Ersättare 2019-01-28 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens utskott för miljö och social hållbarhet Ersättare 2019-05-06 - 2022-12-31
Miljö- och bygglovsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31