Politiker i Järfälla

Sabina Gudmundsson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31