Politiker i Järfälla

Stefan Lindholm (V)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.lindholm@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-10-07 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31