Politiker i Järfälla

Maria Mattsson (L)

Kontaktinformation

E-post:
maria.mattsson@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31