Politiker i Järfälla

Evy Kornberg (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31
Kompetensnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31