Politiker i Järfälla

Salih Sabah (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-02-26 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31