Politiker i Järfälla

Annica Nilsson (V)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovasionsutskott Ledamot 2019-01-28 - 2022-12-31