Politiker i Järfälla

Victor Harju (S)

Kontaktinformation

E-post:
Victor.Harju@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Officiant 2018-07-03 - 2020-01-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14