Politiker i Järfälla

Ann Hedberg Balkå (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam nämnd för familjerättsliga frågor i Järfälla och Upplands-Bro Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31