Politiker i Järfälla

Annie Säll (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovasionsutskott Ersättare 2019-01-28 - 2022-12-31
Kompetensnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31