Politiker i Järfälla

Stig Drevemo (M)

Bild på Stig Drevemo

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31