Politiker i Järfälla

Anne-Marie Holm (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommitte Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31