Politiker i Järfälla

Roland Borgström (KD)

Kontaktinformation

E-post:
Roland.Borgstrom@jarfalla.se

Bild på Roland Borgström

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2018-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2018-06-11 - 2018-12-31
Ålstavägen 18 AB Ersättare 2018-01-01 - 2018-12-31