Politiker i Järfälla

Dan Engstrand (M)

Bild på Dan Engstrand

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam nämnd för familjerättsliga frågor i Järfälla och Upplands-Bro Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalråd Kommunalråd 2018-10-16 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens planutskott Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Socialnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31