Politiker i Järfälla

Markus Josefsson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Ålstavägen 18 AB Vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31