Politiker i Järfälla

Anders Lindström (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Anders.Lindstrom@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-30 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31