Politiker i Järfälla

Mikael Jämtsved (MP)

Kontaktinformation

Telefon:
070-002 33 95 (mobil)

E-post:
mikael.jamtsved@jarfalla.se

Webbplats:
http://blog.jamtsved.se

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Officiant 2018-02-12 - 2024-03-31
Kommunalråd Kommunalråd 2019-10-21 - 2022-10-31
Kommunalt Brottsförebyggande råd Ledamot 2019-11-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-10-21 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-11-11 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovationsutskott Ersättare 2019-11-11 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott Ledamot 2019-11-11 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens utskott för miljö och social hållbarhet Ledamot 2019-11-11 - 2022-12-31