Politiker i Järfälla

Pamela Salazar (C)

Kontaktinformation

E-post:
pamela.salazar@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommitte Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunalråd Kommunalråd 2021-11-29 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Tekniska nämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31