Politiker i Järfälla

Agneta Dahlgren (S)

Kontaktinformation

E-post:
agneta.dahlgren@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31