Politiker i Järfälla

Lars Bergstig (L)

Kontaktinformation

E-post:
lars.bergstig@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Miljö- och bygglovsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31