Politiker i Järfälla

Solveig Byberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
solveig.byberg@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-07-24 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens planutskott Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31