Politiker i Järfälla

Sara Stenhammar (MP)

Kontaktinformation

E-post:
sara.stenhammar2@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-11-05 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2019-11-25 - 2022-12-31
Valnämnd Ledamot 2019-05-20 - 2022-12-31