Politiker i Järfälla

Peter Ulander (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-07-24 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31