Politiker i Järfälla

Jens Wernsten (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Ålstavägen 18 AB Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31