Politiker i Järfälla

Markus Josefsson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse 1:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Ålstavägen 18 AB 1:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31