Politiker i Järfälla

Patric Andersson (MP)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-11-05 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2020-02-17 - 2022-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-11-25 - 2022-10-31
Kompetensnämnden Ledamot 2019-05-20 - 2022-12-31