Politiker i Järfälla

Björn Larsson (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Kompetensnämnden Ersättare 2019-11-25 - 2022-12-31