Politiker i Järfälla

Christoffer Hörnhagen (-)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Årets företagare i Järfälla (jury) Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31