Politiker i Järfälla

Daniel Cedergren (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ersättare 2020-08-24 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-30 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31