Politiker i Järfälla

Torsten Friberg (C)

Kontaktinformation

E-post:
Torsten.Friberg@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31