Politiker i Järfälla

Mia Sevebrant Eklöf (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ersättare 2019-04-23 - 2022-12-31