Politiker i Järfälla

Marketta Kulju-Guevara (V)

Kontaktinformation

E-post:
Marketta.Kulju-Guevara@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam nämnd för familjerättsliga frågor i Järfälla och Upplands-Bro Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2021-12-01 - 2022-10-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31