Politiker i Järfälla

Monika Hallstensson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
08-58035379 (bostad)
073-682 81 04 (mobil)

Bild på Monika Hallstensson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2018-10-16 - 2022-10-31