Politiker i Järfälla

Eva-Lotta Arenander (S)

Kontaktinformation

E-post:
Eva-Lotta.Arenander@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-07-24 - 2022-10-14
Socialnämnden 2:e v. ordf 2019-01-01 - 2022-12-31