Politiker i Järfälla

Richard Högqvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
Richard.Hogqvist@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ersättare 2020-06-15 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-11-02 - 2022-10-14