Politiker i Järfälla

Pernilla Wallgren (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18